balticstraw

Visavertis pašaras sportiniams žirgams

UAB „BALTIC STRAW” pristato aukštos kokybės, Lietuvoje pagamintą produktą žirgams – pašarus žirgams!

Visavertis pašaras, subalansuotas pagal mitybą sportiniams žirgams. Pagamintas iš kruopščiai atrinktų žaliavų, bendradarbiaujant su Lietuvos žirgų sporto specialistais, žirgininkais ir ekspertais. Šiame pašare esantys baltymai ir mineralai skatina žirgo raumenų vystymąsi, didina jo gyvybingumą, taip pat padeda gerinti sportinius rezultatus ir atsigauti po intensyvių treniruočių. Rekomenduojama norma sportiniam žirgui, kuris treniruojamas vieną valandą per dieną: 1-2 kg kombinuotojo pašaro be avižų.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ
Visavertis pašaras, subalansuotas pagal mitybą sportiniams žirgams. Rekomenduojama norma sportiniam žirgui, kuris treniruojasi vieną valandą per dieną: 1-2 kg kombinuotųjų pašarų be avižų.

PATVIRTINTAS SPECIALISTŲ
Pagamintas iš kruopščiai atrinktų žaliavų, bendradarbiaujant su Lietuvos žirgų sporto specialistais, žirgininkais ir ekspertais.

POVEIKIS ŽIRGAMS
Šiame pašare esantys baltymai ir mineralai skatina žirgo raumenų vystymąsi, didina jo gyvybingumą, taip pat padeda pagerinti sportinius rezultatus ir atsigauti po intensyvių treniruočių.

Visavertis pašaras sportiniams žirgams

balticstraw

UAB „BALTIC STRAW” pristato aukštos kokybės, Lietuvoje pagamintą produktą žirgams – pašarus žirgams!

Visavertis pašaras, subalansuotas pagal mitybą sportiniams žirgams. Pagamintas iš kruopščiai atrinktų žaliavų, bendradarbiaujant su Lietuvos žirgų lenktynių specialistais, žirgininkais ir ekspertais. Šiame pašare esantys baltymai ir mineralai skatina žirgo raumenų vystymąsi, didina jo gyvybingumą, taip pat padeda gerinti sportinius rezultatus ir atsigauti po intensyvių treniruočių. Rekomenduojama norma sportiniam žirgui, kuris treniruojamas vieną valandą per dieną: 1-2 kg kombinuotojo pašaro be avižų.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Visavertis pašaras, subalansuotas pagal maistinę vertę sportiniams žirgams. Rekomenduojama norma sportiniam žirgui, kuris treniruojasi vieną valandą per dieną: 1-2 kg kombinuotųjų pašarų be avižų.

 

PATVIRTINTAS SPECIALISTŲ

Pagaminta iš kruopščiai atrinktų žaliavų, bendradarbiaujant su Lietuvos žirgų sporto specialistais, žirgininkais ir ekspertais.

 

POVEIKIS ARKLIAMS

Šiame pašare esantys baltymai ir mineralai skatina žirgo raumenų vystymąsi, didina jo gyvybingumą ir padeda pagerinti sportinius rezultatus bei atsigauti po intensyvių treniruočių.

balticstraw
PAKUOTĖ:

Pašarai tiekiami patogiuose 20 kg popieriniuose maišuose. Transportavimui maišai kraunami ant padėklų po 50 vienetų. Bendras vienos paletės svoris yra 1000 kg.

TRANSPORTAVIMAS

UAB „BALTIC STRAW” rūpinasi savo klientais ir teikia transporto paslaugas „nuo durų iki durų”. Mūsų klientams nereikia rūpintis pristatymu. Mes viskuo pasirūpiname! Mūsų produktai pristatomi į kliento nurodytą vietą bet kurioje Europos šalyje ir už jos ribų sutartu laiku.

Galime pristatyti į jūsų adresą sunkvežimiais, jūriniais konteineriais ir geležinkeliu.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 608 00888 arba el. paštu info@balticstraw.lt.

Scroll to Top